Generali Sigorta Benim Kaskom

GeneraliBenim Kaskom, sunduğu esnek teminat paketleri ile ihtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen, ek olarak indirim opsiyonları sunan, ihtiyaç duyulmayan teminatlar için prim ödeme zorunluluğunu ortadan kaldıran modüler yapıda bir kasko ürünüdür.

Benim kaskom ürünü sayesinde poliçenizi ihtiyaçlarııza göre özelleştirebilirsiniz.

“Fiyatını Kendin Belirle” opsiyonu ile, bütçeye özel poliçe kapsamı belirleme imkanı sunulmaktadır. Fiyatın kendin belirle özelliği ile; Araç sahibi web sitesinden ya da mobilden belirlediği fiyatı sisteme girdiğinde sistem, bu fiyata en uygun kasko pakedini oluşturmaktadır. Araç sahibi, arzu ederse otomatik olarak oluşan teminat paketlerine ekleme ya da çıkarma yapabilmektedir.
Ort. Satış Fiyatı: 1200TL

Kategori: 2019

Etiketler: 2019 Yılın Seçilmiş Ürünleri, KASKO

Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. 2021 BAŞVURULARI YAKINDA %135 satış artışı, Saç Bakım kategorisi, İngiltere %106 satış artışı, Bulaşık Makinesi Deterjanı kategorisi, İspanya %135 satış artışı, YSÜ kategorileri, Lübnan Kategorinin %38 üzerinde performans, YSÜ Kazananları, ABD Tüketicilerin %86'sı üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor, İngiltere Kazananların %90'ı tekrar katılıyor... Tüketicilerin %53'si üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor... Türkiye Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. 2021 BAŞVURULARI YAKINDA