Medyada YSÜ

Türkiye - fortuneturkey.com

Tüketicilerin Yeni Ürününden Bahsetmesini Kim İstemez ki?

Tüketici ürünleri sektöründeki yeniliğin bağımsız tüketici araştırması yoluyla ödüllendirildiği tek sistem olan Yılın Seçilmiş Ürünü artık Türkiye'de.
Tüketici ürünleri sektöründeki yeniliğin bağımsız tüketici araştırması yoluyla ödüllendirildiği tek sistem olan Yılın Seçilmiş Ürünü,  her yıl binlerce yeni tüketici ürününün lanse edilip, bunların sadece %10’unun başarılı olduğu dünyada  önemli bir rol üstlenerek:

tüketicilerin seçimlerine dayalı pazar araştırması ile, üreticileri kalite ve inovasyon için ödüllendiriyor,
tüketicileri, programın medya ve perakende ortakları üzerinden pazarlarındaki en iyi yeni ürünlere yönlendiriyor.  
37 ülkede 3,5 milyar tüketiciye ulaşan programa, Ocak 2014-Eylül 2015 tarihleri arasında pazara sunulmuş ve inovatif bir özelliği olan tüm tüketici ürünleri katılabilir.  4,000 tüketici ile yüzyüze görüşmelerle kazananların belirleneceği programda, kazananlar Şubat 2016’da yapılacak prestijli ödül töreninde açıklanacak.

Kazanan ürünler, 1 yıl boyunca “Yılın Seçilmiş Ürünü” logosunu, yani Türk Tüketicilerinin referansını, tüketiciyle buluştukları her mecrada kullanabilecek. Başvuruları www.yilinurunu.com.tr adresinden yapmak mümkün.
Fortuneturkey Reklam

Kaynak: http://www.fortuneturkey.com/tuketicilerin-yeni-urununden-bahsetmesini-kim-istemez-ki-16886 

Kategori: Medyada YSÜ

Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. 2018 başvuruları açıldı! %135 satış artışı, Saç Bakım kategorisi, İngiltere %106 satış artışı, Bulaşık Makinesi Deterjanı kategorisi, İspanya %135 satış artışı, YSÜ kategorileri, Lübnan Kategorinin %38 üzerinde performans, YSÜ Kazananları, ABD Tüketicilerin %86'sı üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor, İngiltere Kazananların %90'ı tekrar katılıyor... Tüketicilerin %52'si üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor... Türkiye Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. 2018 başvuruları başladı!