Medyada YSÜ

Türkiye - Trendus

Yılın Seçilmiş Ürünü artık Türkiye`de

`Yılın Seçilmiş Ürünü` (YSÜ) Tüketici İnovasyon Ödülü Türkiye`de!

Yılın Seçilmiş Ürünü artık Türkiye`de

Haber Tarihi : 29 Temmuz 2015 Çarşamba 10:47:00

YSÜ logosunu taşıyan ürünler 4,000 Türk tüketicisinin tercihini yansıtıyor.  Son 21 ayda pazara çıkan ve inovatif bir özelliği olan ürünlerin katılabildiği yarışmada, kazananı tüketiciler seçiyor.   Dünya lideri araştırma şirketi Nielsen tarafından  bağımsız olarak yürütülen ankette, tüketiciler, ürünleri, albenisi, inovatif özelliği ve performansına göre değerlendiriyor.  Yarışma sonucunda kazanan ürünler Türk tüketicilerinin referansı olan YSÜ logosunu taşımaya hak kazanıyor.  

Program ortağı Carrefoursa, kazanan ürünleri özel sunumlarla tüketicilerle buluştururken, Trendus, fortuneturkey.com,  Fortune ve Ortakalan da tüm yarışma sürecinde katılımcıları ve tüketicileri bilgilendiriyor.   

Programla ilgili detaylı bilgiye www.yilinurunu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Trendus Vesaire

Kategori: Medyada YSÜ

Etiketler: yılın ürünü, inovasyon ödülü, trendus

Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. 2018 başvuruları açıldı! %135 satış artışı, Saç Bakım kategorisi, İngiltere %106 satış artışı, Bulaşık Makinesi Deterjanı kategorisi, İspanya %135 satış artışı, YSÜ kategorileri, Lübnan Kategorinin %38 üzerinde performans, YSÜ Kazananları, ABD Tüketicilerin %86'sı üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor, İngiltere Kazananların %90'ı tekrar katılıyor... Tüketicilerin %52'si üzerinde YSÜ logosu olan ürünleri tercih ediyor... Türkiye Tüketici Seçer, Siz Kazanırsınız. 2018 başvuruları başladı!